Конференц-зала № 3Площа конференц-зали № 3, яка вміщує до 40 осіб в залежності від варіанту розсадки,  - 54 м². ЇЇ головною особливістю є функціональна варіативність, адже завдяки своєму сучасному дизайну вона легко трансформується як у кімнату для проведення конференцій чи семінарів, так і у невелику банкетну залу, створену для святкування Вашої урочистої події. 


    Зала оснащена всім необхідним для успішного проведення презентацій, форумів і нарад: системою кондиціонування, Wi-Fi, мультимедійним проектором, екраном, фліпчартами, лазерною вказівкою, аудіо-системою, мікрофоном,  набором канц. товарів (блокноти, ручки), мінеральною  водою. 


На  першому поверху готелю, поруч з конференц-залою  знаходиться зала ресторації, яка чудово підійде для  організації банкетів або фуршетів після конференцій для Вас і Ваших партнерів. За приготування смачних та вишуканих страв відповідає шеф-кухар італійського ресторану «Тратторія», використовуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта.


       Поруч з ресторацією  знаходиться внутрішній зелений дворик, де в теплу пору року гості можуть випити чашку ароматної кави, насолоджуючись тишею та спокоєм біля фонтану.


Вартість зали на цілий день - 7000 грн.


За детальною інформацією, а також з питань бронювання звертайтесь:

sales@manufactura-hotel.com

+38 (044) - 339-42-22


Меню комплексного обслуговування
.pdf
PDF • 6.00MB